Bar a barové židle

K baru patří neodmyslitelně také barové židle. Ty se od klasických židlí odlišují svou výškou, která umožňuje, abyste i při sedu mohli udržovat přirozený oční kontakt s osobou, která stojí. Pohodlně tak můžete komunikovat s hosty sedícími u barového stolu, zatímco pro ně budete připravovat nezapomenutelnou večeři. Nemáte kuchyňský ostrůvek nebo barový stolek, ke kterému by se vám hodily naše designové židle? Nevadí. Můžete si vybrat z nabídky barových stolů STEELiq nebo si od nás vyrobit barovou židli na míru.

Ergonomické sezení vhodné i do kanceláří

Domněnky o tom, že sezení na barových židlích je pro záda nezdravé, jsou dávno vyvráceny. Sezení bez zádové opěry vás naopak motivuje ke správnému držení těla a dle odborníků vás také lépe udrží v bdělosti, což oceníte v případě, že bar a barovou židli využíváte při práci. Vysoký posed navíc umožňuje snadné usedání a vstávání ze židle. Barová židle se tak skvěle hodí také do kanceláří a prodejen, kde je potřeba časté vstávání od stolu.

Praktické designové židle

Naše barové židle mají originální design, díky kterému plní nejen praktickou, ale i estetickou funkci. Můžete si vybrat buď nenápadné minimalistické kousky, který vhodně doplní stávající nábytek a nenásilně zapadnou do fungujícího prostoru anebo naopak designové židle, který rozbijí nudný interiér a vnesou do něj trochu originality.

Kvalitní materiály od české značky

Barové židle, stejně jako ostatní nábytek značky STEELiq, se vyrábí v malé české dílně poctivým způsobem z těch nejkvalitnějších materiálů. Základem pro barovou židli je kvalitní a takřka nesmrtelná ocelová konstrukce v černé barvě, doplněná o čalouněný podsedák pro pohodlné sezení.

Designové barové židle na míru vašemu vkusu

Máte jinou představu o své barové židli? Chtěli byste jinou barvu kování, podsedáku nebo zcela jiný tvar? Neváhejte nás kontaktovat. Rozměry i tvar výrobku je možné upravit dle vašeho přání.

1 položek celkem

Cena

32003201
132003201
barova zidle 1
Barová židle ANATRiq
doručíme pro Vás do 2 - 3 týdnů
3 200 Kč

Barová židle, s polstrovanou deskou a jednoduchým designem, která se snadno udržuje. To je ANATRiq.

51