Nástěnné police

Abyste dodali vašemu interiéru šmrnc, nemusíte vyhazovat desítky tisíc za luxusní doplňky. Stáčí pár šikovně umístěných designových polic s vašimi oblíbenými květinami či dekoracemi a vás pokoj okamžitě prokoukne.

Police, které sluší každé stěně

Méně je někdy opravdu více. Pestrobarevné zdi s desítkami obrazů jsou už dávno minulostí. Prázdné stěny ale vyvolávají dojem nezabydlené domácnosti a na někoho mohou působit až depresivně. Jak to vyřešit? Rozbijte dojem nudné bílé zdi a pořiďte si pár designových polic. Police ze dřeva a kovu jsou ideálním doplňkem pro moderní interiéry s nádechem industriálního stylu. Skvěle se ale budou vyjímat také v domácnostech laděných do přírodních tónů.

Police na květiny

Naše police mají ideální rozměry pro umístění menších dekorací nebo rostlin. Spojení dřeva a zelených rostlin jde skvěle k sobě. Díky nápaditému tvaru polic vypadají rázem i obyčejné pokojovky jako umělecká díla. Kromě klasických pokojovek se do polic hodí i převislé druhy rostlin nebo třeba kaktusy.

Designové police z kovu a dřeva na míru

Police nemusí sloužit jen na malé dekorace a květiny. Pokud do nich potřebujete umístit knihy nebo jiné větší předměty, je možné je na přání zvětšit nebo vytvořit koncept polic zcela na míru. Kromě rozměrů je možné změnit i dekor dřeva či barvu kovové konstrukce. Ozvěte se nám a nechte si od nás vytvořit designové police na míru.

Hravé police

Nespornou výhodou polic je to, že je lze umístit kamkoliv. Hodí se do všech místností ve vašem bytě. Můžete si sami určit, v jaké výšce budou, jestli chcete jen jednu anebo jich pořídíte více a vytvoříte si z nich vlastní policový „koncept“. Pokud se neumíte rozhodnout, můžete sáhnout po naší speciální polici Troniq, která se skládá ze tří menších čtvercových polic.

2 položek celkem

Cena

23003800
123003800
Police ROBiq
2 300 Kč

Zajímavý design a jednoduchý design pro každý domov.

53
Police TRONiq
3 800 Kč

Jednoduché poličky, které vám oživí vaši zeď.

52