Pracovní stoly

Hledáte pracovní stůl do vaší pracovny či kanceláře? Vyberte si stůl vyrobený v kombinaci dřevěného dekoru a poctivé nerezové oceli. Stylová kombinace těchto dvou materiálů není jen vizuálně zajímavá, ale také velmi praktická. Velká pracovní deska nabízí dostatek prostoru pro vaši práci a ocelová konstrukce je zárukou stability stolu. Díky kvalitnímu zpracování a nadčasovému designu můžete stůl ve vaší pracovně sloužit dlouhá léta a stále při tom dělat parádu.

Deska pracovního stolu

Deska v dekoru dřeva je skvělou volbou pro všechny, kteří mají rádi kvalitní přírodní materiály. Povrchová úprava desky zaručuje dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Ať už stůl používáte pro práci s počítačem nebo pro jiné činnosti, můžete se spolehnout na to, že stůl bude stále jako nový.

Stůl s kovovou konstrukcí

Konstrukce našich stolů STEELiq je vyrobena z nerezové oceli, kterou ošetřujeme barevným lakem nejčastěji v černé barvě. Na přání vám však můžeme konstrukci nalakovat na jakoukoliv jinou barvu, která se bude hodit do vašeho interiéru.

Stůl jako designový prvek vaší pracovny či kanceláře

Ocel nebyla vybrána náhodou. Jedná se o skvělý materiál s dlouhou životností, který dodává nábytku stabilitu a zároveň působí v kontrastní kombinaci s jemným dřevem jako nadčasový prvek, který zaujme každého na první pohled.

Pracovní stůl na míru

V naší nabídce naleznete naše základní modely stolů. U všech stolů je možné na přání upravit rozměry tak, aby velikostně odpovídaly vašim potřebám. Dále je možné stůl přizpůsobit i barevně – můžete si vybrat jiný dekor pracovní desky nebo nechat nalakovat konstrukci do jiné než černé barvy. Nevybrali jste si z našich stolů? Chtěli byste úplně jiný pracovní stůl s kovovou konstrukcí? Potřebujete pracovní stůl se šuplíky? Ozvěte se nám a sdělte nám svou představu. Vyrobíme pro vás pracovní stůl či jiný nábytek na míru.

1 položek celkem

Cena

52005201
152005201
STEELiq I. pracovní stůl
STEELiq I. pracovní stůl
doručíme pro Vás do 2 - 3 týdnů
5 200 Kč

První kousek, který u nás vznikl je STEEliq I., jednoduchá robustní konstrukce s laminovanou deskou tě podpoří v čemkoliv si budeš přát.

45