Postele

Co by to bylo za ložnici bez pořádně pohodlné a prostorné postele? Nešetřete na velikosti ani materiálech a dopřejte si pro svůj spánek jen to nejlepší. Vyberte si designovou postel z našeho eshopu STEELiq nebo si nechte vyrobit postel na míru vaší ložnici.

Postele z masivu

Všechny postele jsou vyrobené ručně v české truhlářské dílně STEELiq. Základem všech postelí je masivní dřevo, které dodává nábytku, a následně i celému pokoji, příjemný hřejivý vzhled. Dekor dřeva si můžete sami zvolit tak, aby postel barevně zapadla do vaší místnosti.

Kvalitní kování pro stabilitu postele

Naše postele vyrábíme s použitím těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny materiály pro vás osobně vybíráme a zpracováváme s maximální pečlivostí. Kromě poctivého masivního dřeva je to také nerezová ocel, která dodává konstrukci potřebnou pevnost a stabilitu. Nemusíte se tak bát, že by vás časem překvapilo nepříjemné vrzání.

Kovový rám pro odlehčený design

Kování plní také další důležitou funkci, a to optickou. Díky kovovému rámu na vás bude i ta největší postel působit čistě a jednoduše. Postel s kovovým rámem vaši ložnici opticky provzdušní a dodá jí elegantní vzhled.

Standardní i nestandardní rozměry postelí

Standardně u nás můžete zakoupit jednolůžko 90x200, manželskou postel 180x200 nebo zmenšená dvojlůžka v rozměrech 140x200 a 160x200, která se ideálně hodí do pokoje pro hosty nebo do studentského pokoje. Na přání však můžeme vyrobit i nestandardní rozměry, například prodlouženou variantu 180x220 nebo naopak menší postel do dětského pokoje.

Design postele na míru

Změnit můžete nejen rozměry, ale také další parametry postele. Můžete si vybrat jiný dekor dřeva, barvu kování nebo i zcela jiný design postele. Napište nám, jak by měla vaše postel vypadat a my vám ji vyrobíme na míru.